dit is een volledige, uitgebreide samenvatting van het van initiatie materiaalleer. bestemd voor studenten in de eerste bachelor van architectuur aan de universiteit antwerpen. het vak is gegeven in het eerste semester
architectuurgeschiedenis constructie 1 initiatie bouwfysica initiatie materiaalleer statica vorm&constructie, fysica wiskunde voor ontwerpers
Zeker kijken of er een samenvatting bij staat voor een vak waar je moeite mee hebt, het helpt echt met leren en de prijs is prima.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Als een super fijne website die het makkelijk maakt om te studeren aan de hand van samenvattingen.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.