Deze samenvatting bevat alle samenvattingen van de hoofdstukken 1 tm 5 en H.9 (waar een deel stof is) voor het eerste tentamen voor het vak Development, Learning and Behavior.
adolescent development behandeling en interventie gericht op psychosociale problemen, leerproblemen en ontwikkelingsproblemen communicatievaardigheden cultural diversity development, learning and behavior (dlb) developmental psychopathology developmental psychopathology (dp) diagnostiek inleiding forensische psychiatrie en psychologie inleiding media en communicatie jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming opgroeien in gezin en school opvoeding & maatschappij (o&m) opvoeding en maatschappij pedagogische praktijkontwikkeling onderzoek en beleid pedagogische praktijkontwikkeling, onderzoek en beleid pedagogische systemen in baby- en kindertijd (psbk) pedagogische systemen in de kindertijd en adolescentie socialisatie van kinderen en adolescenten test- en observatievaardigheden the voice of youth toe toepassing van onderzoeksmethoden en statistiek (toe) vraagstukken uit de pedagogische praktijk werken aan normatieve professionaliteit
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Een prettige site waar vele verschillende documenten zijn te downloaden. Prijs/kwaliteit is goed. Ik heb er veel aan gehad tijdens het leren.
Snelle levering en duidelijke samenvattingen met grote aanbod per schoolvak.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Makkelijk te gebruiken site met veel informatie. Downloaden ging na betaling erg makkelijk!
Knoowy biedt een prima service voor studenten, en keuze genoeg qua aanbod.
Wanneer je ook nog een baan hebt naast je studie! Is Knoowy je beste vriend.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.