In dit uitgeschreven Engels portfolio, voor het vak Intercultural Communication in Tourism, komen alle onderwerpen in de inhoudstabel uitgebreid aan bod. Behaald eindresultaat: geslaagd.
beroepsethiek en zingeving culture & art (tourism destinations) english for tourism english for tourism 3 español 1 español 3 español 4 intercultural communication in tourism marketing management recreatiemanagement talenpracticum tourism destinations tourism destinations 1 tourism research
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
Ik heb slechts twee samenvattingen op Knoowy staan. Omdat het goede en veelgevraagde documenten zijn, heb ik er toch al veel aan verdiend.
Knoowy moet je zeker gebruiken want dit gaat je in je voordeel werken met je planning.
Knoowy is handig als je er niet helemaal uitkomt hoe een opdracht eruit moet zien.
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).