Dit document bevat een uitgebreide samenvatting van het boek Hoofdstukken Personen-, Familie en Erfrecht. Het boek maakt onderdeel uit van het eerstejaars vak Inleiding Burgerlijk Recht gegeven aan de Universiteit Leiden. Het document is geschreven in het studiejaar 2021-2022, zeer recentelijk geschreven dus.
beginselen van de democratische rechtsstaat inleiding burgerlijk recht inleiding recht inleiding strafrecht internationaal privaatrecht overdrachts en omzetbelasting
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.
Positief en overzichtelijke website met ruime keuze aan samenvattingen die je kunnen helpen met je studie.
De website is erg duidelijk en er zijn veel verschillende samenvattingen te koop voor een goede prijs.
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Helpt je op weg met je studie. De korting bij aanschaf van meerdere documenten is fijn.
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.