Vragen met antwoorden die al enkele jaren gebruikt worden tijdens het mondelinge examen. Bestaat uit 3 delen: letterlijke vragen, verbandsvragen en bijvragen. Vragen zijn opgelost aan de hand van de uitgeschreven notities van professor Loisen.
beeldcultuur communicatie-onderzoek iii: analyse van communicatie- en media-inhouden communicatiewetenschappelijke methode en opzoekingstechnieken communicatiewetenschappelijke onderzoeksmethoden en opzoekingstechnieken communicatiewetenschappen 1 communicatiewetenschappen ii consumentengedrag economie, maatschappij en media economie, media en maatschappij ethiek inleiding tot de algemene taalwetenschap inleiding tot de cimmunicatiewetenschappen inleiding tot de communicatiewetenschappen maatschappijgeschiedenis van de hedendaagse periode media en ethiek mediabeleid en mediastructuren mediageschiedenis mediasociologie merkenstrategie political economy of communication sociologie statistiek i voor de sociale wetenschappen strategisch merkenmanagement werkcollege bronnenkritiek en onderzoeksmethodologie wijsbegeerte
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Knoowy is een handige website met een ruim aanbod. Alles is duidelijk en goed te vinden.
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.