Samenvatting examen Ontwerpmethodiek 1, hoofdstukken:
- Intro en proces
Dit is een samenvatting voor het vak Ontwerpmethodiek 1. Ik volg de richting architectuur en deze samenvatting heb ik gemaakt voor mijn examen van dit vak.
akoestiek 4 bouwfysica en installaties 3 bouwrecht en beroepsethiek civic urbanism 4 cultural sciences 4 cultuurwetenschappen draagstructuur 1 draagstructuur 3 management 4 materiaalleer 3 ontwerpmethodiek 1 ontwerpmethodiek 3 stedenbouw 3
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Knoowy is fijn. Goede samenvattingen en volledig. Ik heb er veel aan.
Wanneer je ook nog een baan hebt naast je studie! Is Knoowy je beste vriend.
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.