Een v-rede voor 4 havo. Het gaat over de mogelijkheid tot euthanasie. Er ziet een steekwoorden blad bij. Voor deze opdracht kreeg ik een 8.7 et is dus geschikt voor het niveau van 4 havo.
aardrijkskund aardrijkskunde aardrijkskunde, nederlands, en frans bewegen sport en maatschappij biologie bsm ckv duits economie engels filosofie frans geschiedenis kunst kunst algemeen kunstgeschiedenis maatschappijleer maatschappijwetenschappen muziek nederlands nederlandse taal en literatuur scheikunde science tekenen wiskunde
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Het platform werkt gemakkelijk en snel.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Het is heel handig als je te laat bent begonnen met leren 😁👌.
Handig hulpmiddel voor als je even niet weet hoe je met een paper kan gaan beginnen.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!