Een v-rede voor 4 havo. Het gaat over de mogelijkheid tot euthanasie. Er ziet een steekwoorden blad bij. Voor deze opdracht kreeg ik een 8.7 et is dus geschikt voor het niveau van 4 havo.
aardrijkskund aardrijkskunde aardrijkskunde, nederlands, en frans bewegen sport en maatschappij biologie bsm ckv duits economie engels filosofie frans geschiedenis kunst kunst algemeen kunstgeschiedenis maatschappijleer maatschappijwetenschappen muziek nederlands nederlandse taal en literatuur scheikunde science tekenen wiskunde
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Knoowy is een handige website met een ruim aanbod. Alles is duidelijk en goed te vinden.
Je kunt makkelijk en snel een samenvatting of andere documenten kopen, die jou helpen bij je studie.
Helpt je op weg met je studie. De korting bij aanschaf van meerdere documenten is fijn.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.