Dyslexie (praktijk theorie) gegeven door meneer Vandevoorde. Er komt zeker een vraag over dit hoofdstuk op het examen. Dit zijn lesnotities + notities vanuit het boek van Dyslexie.
algemene anatomie anatomie en fysiologie hoofd en hals anatomie van het hoofd en halsgebied celbiologie diagnostiek gehoor 1 dyscalculie dyslexie gehoorrevalidatie en inleiding hoorhulpmiddelen genetica leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie methodologie methodologie van onderzoek en behandeling neuro-anatomie ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek pathologie van hoofd- en halsgebied psychomotoriek sjabloon bachelorproef/eindwerk/scriptie statistiek stemstoornissen taal- en spraakontwikkeling taal-en spraakontwikkeling taalontwikkelingsstoornissen taalontwikkelingstoornissen vloeiendheidsstoornissen
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Helpt je op weg met je studie. De korting bij aanschaf van meerdere documenten is fijn.
Knoowy is een website waar goede samenvattingen te vinden zijn die kunnen aansluiten bij toetsen van je hogeschool of universiteit.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Heel fijn dat deze website je studieloopbaan een beetje verlicht!
Fijne overzichtelijke website met documenten en tutoren! Scheelt mij veel werk :)
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!