Dit is een ander onderdeel van de cursus neurogene spraak- en slikstoornissen gedoceerd door Mvr. Coppens. Het gaat over de spraakapraxie, apraxie in het algemeen en orale apraxie.
Logopedie - Audiologie
2e bach - 2e sem
HoGent
Academiejaar 2021-2022
Knoowy is een fijne website om medestudenten te helpen met samenvattingen, aantekeningen en voorbeeld verslagen.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Knoowy is zeker een aanrader. Ze hebben tot nu toe iedere paper kunnen leveren die ik nodig had. Ik heb hierdoor alleen maar hoge cijfers en nog nooit een onvoldoende gehad.
Knoowy is een prettig platform voor het kopen en verkopen van aantekeningen en samenvattingen.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Prima platform voor iedere student.
Ik heb slechts twee samenvattingen op Knoowy staan. Omdat het goede en veelgevraagde documenten zijn, heb ik er toch al veel aan verdiend.