Dit is een samenvatting van het boek Inkoop: werken vanuit een ketenbenadering, derde druk. Het is hoofdstuk 5 §3 Total cost of ownership. Geschreven voor het vak Eventmanagement, semesteronderwijs Facility management HIB en minor Eventmanagement.
eventmanagement eventmarketing financieel beheer inkooptheorie management accounting
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Knoowy is een fantastisch platform!
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
Het is echt een aanrader, als je de juiste samenvatting aanschaft en een hoop voordeliger!
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.