Dit is een samenvatting van hoofdstuk 15: kwetsbare ecosystemen en hoofdstuk 16: systeem aarde en de mens. De hoofdstukken zijn van de methode Nectar. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst en eventueel formules.
Ik ben Fraukje Brandenburg, zit in VWO6 en maak samenvattingen voor VWO. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je goede cijfers haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Makkelijk te gebruiken site met veel informatie. Downloaden ging na betaling erg makkelijk!
Knoowy is lekker makkelijk en goed als leidraad te gebruiken om verslagen te schrijven.
Knoowy zorgt er voor dat je toch een goede samenvatting hebt voor toetsen als je zelf niet goed bent in samenvatten. Een voordeel is ook dat je soms een samenvatting van het hele boek kunt kopen.
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.