Dit is een samenvatting van hoofdstuk 9: bloedsomloop en hoofdstuk 10: voeding en vertering. De hoofdstukken zijn van de methode Nectar. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst en eventueel formules.
Ik ben Fraukje Brandenburg, zit in VWO6 en maak samenvattingen voor VWO. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je goede cijfers haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
De website is erg duidelijk en er zijn veel verschillende samenvattingen te koop voor een goede prijs.
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.
Snelle levering en duidelijke samenvattingen met grote aanbod per schoolvak.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!