Dit is een samenvatting van hoofdstuk 5: erfelijkheid en hoofdstuk 6: soorten en populaties. De hoofdstukken zijn van de methode Nectar. De samenvatting bestaat uit plaatjes, tekst en eventueel formules.
Ik ben Fraukje Brandenburg, zit in VWO6 en maak samenvattingen voor VWO. Ik wil graag helpen met je opleiding en zorgen dat je goede cijfers haalt. Voor vragen ben ik bereikbaar in de chat!
aardrijkskunde bedrijfseconomie bedrijseconomie biologie duits economie engels frans geschiedenis kcv kunst (algemeen) latijn maatschappijleer nask nask (natuurkunde/scheikunde) natuur, leven en techniek natuur-/scheikunde natuurkunde nederlands nl&t nlt physics scheikunde wiskunde wiskunde b
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Handige website voor examenvragen, samenvattingen, enz. . De website geeft een duidelijk overzicht van de verschillende keuzes die je hebt.
Knoowy werkt erg fijn, en het downloaden van de samenvattingen ging snel.
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.