Dit is een samenvatting van het boek Inkopen voor dummies druk 3. Het is hoofdstuk 1 Inkoop als businesspartner. Dikgedrukte tekst betekent dat het belangrijk is.
eventmanagement eventmarketing financieel beheer inkooptheorie management accounting
Heel fijn om te kunnen kiezen uit meerdere samenvattingen. Goede kwaliteit van de samenvatting, en behulpzaam.
Zeker de moeite waard! Ik ga nog op zoek naar meer bruikbare samenvattingen. Erg gebruiksvriendelijke site!
Zeker gebruiken, Knoowy is een handige tool. Het helpt mij om een goed beeld te krijgen van hoe iets eruit moet komen te zien.
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Handig, leerzaam, goedkoop, snel, effectief, behulpzaam en zeer goede documenten.