Dit is een uitgebreide samenvatting van semantiek en pragmatiek. Dit vak behoort tot het tweede semester van de 1ste bachelor logopedisch en audiologische wetenschappen. Het vak wordt gedoceerd door H. Smessaert. De samenvatting is dan ook aangevuld met zijn notities.
articulatiestoornissen audiologie fonetiek en fonologie gedragswetenshappen gehoorondersteunende technieken gehoorrevalidatie gehoorstoornissen leerstoornissen semantiek en pragmatiek slikstoornissen stemstoornissen taalontwikkelingsstoornissen truncus communis vloeiendheidsstoornissen vraagstukken spraakstoornissen ziekteleer van het kind
Prettige site met veel verschillende bestanden. Ik heb er veel aan.
Binnen een week wist ik mijn samenvatting 'media, tijd en ruimte' op Knoowy 100x te verkopen.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Knoowy moet je zeker gebruiken want dit gaat je in je voordeel werken met je planning.
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Samenvatting aanschaffen scheelt een hoop typwerk. Na bestelling direct resultaat, komt belofte na. TOP!