Dit is een betoog over de inspraak van docenten in het lesprogramma. Mijn standpunt in het betoog is dat docenten meer ruimte moeten krijgen om eigen invulling te geven aan het lesprogramma. De argumentatieschema's kloppen zoals dat zou moeten voor een betoog. Eerst een inleiding, dan 3 argumenten voor, 2 argumenten tegen met een weerlegging en tot slot een conclusie. Het is compleet met tussenkopjes en citaten uit de artikelen. Deze artikelen staan onderaan vermeld.
Hoi,
Ik ben in het jaar 2022 geslaagd op VWO. Inmiddels studeer ik aan de universiteit Utrecht. Nu wil ik graag mijn samenvattingen en andere studiemethodes verkopen om andere te helpen. Aarzel niet om een berichtje te sturen als je vragen hebt of als je ergens hulp bij wilt!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Prima samenvatting ter ondersteuning van studie of verdieping. Maak gebruik van de diensten van Knoowy.
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Handig hulpmiddel voor als je even niet weet hoe je met een paper kan gaan beginnen.
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).