Samenvatting examen Cultuurwetenschappen 1A, hoofdstukken:
- laat-Romeinse, vroeg-Christelijke en Byzantijnse architectuur
Dit is een samenvatting voor het vak Cultuurwetenschappen 1A. Ik volg de richting architectuur en deze samenvatting heb ik gemaakt voor mijn eerste kwartielexamen van dit vak.
akoestiek 4 bouwfysica en installaties 3 civic urbanism 4 cultural sciences 4 cultuurwetenschappen draagstructuur 1 draagstructuur 3 management 4 materiaalleer 3 ontwerpmethodiek 1 ontwerpmethodiek 3 stedenbouw 3
Heel goed. Je kan heel veel samenvattingen vinden die helpen bij het leren.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.
Knoowy ziet er goed uit en is handig in de voorbereiding voor je studie.
Handige website voor examenvragen, samenvattingen, enz. . De website geeft een duidelijk overzicht van de verschillende keuzes die je hebt.