Dit is een samenvatting van het vak toegepaste dieetleer 3 theorie. Het gaat over hoofdstuk 2: voeding bij hart- en vaatziekten. Studiejaar 2021-2022. Gegeven door docente Nina Van den Broeck
Indien er vragen zijn over samenvattingen, of je nog een andere samenvatting zoekt die er nog niet tussen staat mag je altijd een berichtje sturen. Ik heb samenvattingen van elk vak, maar ze staan niet allemaal online. Van sommige vakken heb ik ook nog examenvragen.
anatomie & fysiologie 1 anatomie en fysiologie anatomie en fysiologie 1 chemie 1 epidemiologie ethiek en recht gesprekstechnieken & coaching gesprekstechnieken en coaching gezondheidsbevordering levensmiddelenmicrobiologie 1 levensmiddelenmicrobiologie 2 materialen, technieken en processen medicijnen en nutricijnen microbiologie en hygiëne 1 theorie onderzoeksvaardigheden pathologie 2 pathopsychologie statistiek toegepaste dieetleer 2 toegepaste dieetleer 3 toegepaste dieetleer 3 theorie voedingsleer voedingsleer theorie voedingsleer theorie 1 warenwetgeving
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Handige website voor examenvragen, samenvattingen, enz. . De website geeft een duidelijk overzicht van de verschillende keuzes die je hebt.
Heel fijn voor de last minute studenten, goed uitgebreid aanbod!
Duidelijk en overzichtelijk. Ik gebruik het voor samenvattingen maar ook bij het schrijven van papers.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Knoowy moet je zeker gebruiken want dit gaat je in je voordeel werken met je planning.
Je aankoop ligt snel klaar en als je vragen hebt kun je ze makkelijk bereiken.
Site met goede samenvattingen. Helpt mij erg met mijn studie! Ik zou het zeker aanraden.