Dit zijn de aantekeningen van hoorcollege 6.2 van de minor Dood en Letsel, gemaakt door een student Pedagogische Wetenschappen. Hierdoor zijn ze waarschijnlijk uitgebreider dan de aantekeningen van een rechtenstudent. Ik hoop dat je er wat aan hebt!
arbeidsrecht burgerlijk procesrecht european union law europees recht formeel strafrecht goederen- en insolventierecht inleiding fiscaal recht inleiding internationaal & europees recht inleiding privaatrecht inleiding rechtswetenschap inleiding staats- en bestuursrecht inleiding strafrecht materieel strafrecht minor dood en letsel ondernemingsrecht public international law rechtsfilosofie rechtsgeschiedenis rechtssociologie rr201 staatsrecht rr202 european union law rr203 materieel strafrecht rr205 goederen en insolventierecht staatsrecht verbintenissenrecht
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Ik voorzie mijn samenvattingen tijdens het studeren altijd van een extra mooie opmaak, zodat ik ze later op Knoowy kan verkopen.
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Makkelijk zoeken naar documenten voor je studie. Er is veel aanbod.
Een zeer groot aanbod aan samenvattingen. Soms zelfs meerdere over hetzelfde boek/college.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!