Dit is een betoog geschreven over het gebruik van leenwoorden in de Nederlandse taal. Dit betoog is in 6VWO geschreven en is door de docent beoordeeld met een voldoende.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Een zeer groot aanbod aan samenvattingen. Soms zelfs meerdere over hetzelfde boek/college.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
De website is erg duidelijk en er zijn veel verschillende samenvattingen te koop voor een goede prijs.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Knoowy is een aanrader. Professionele site met een goede structuur. Mede daardoor zeer gebruiksvriendelijk.
Goede, veilige en mooie website. Erg overzichtelijk veel aanbod en precies wat ik zocht.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.