Dit zijn de aantekeningen van hoorcollege 2.2 van de minor Dood en Letsel, gemaakt door een student Pedagogische Wetenschappen. Hierdoor zijn ze waarschijnlijk uitgebreider dan de aantekeningen van een rechtenstudent. Ik hoop dat je er wat aan hebt!
arbeidsrecht burgerlijk procesrecht european union law europees recht formeel strafrecht goederen- en insolventierecht inleiding fiscaal recht inleiding internationaal & europees recht inleiding privaatrecht inleiding rechtswetenschap inleiding staats- en bestuursrecht inleiding strafrecht materieel strafrecht minor dood en letsel ondernemingsrecht public international law rechtsfilosofie rechtsgeschiedenis rechtssociologie rr201 staatsrecht rr202 european union law rr203 materieel strafrecht rr205 goederen en insolventierecht staatsrecht verbintenissenrecht
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Ik ben tevreden met Knoowy, door jullie kan ik wat bijverdienen en tegelijkertijd mijn geheugen opfrissen. Zo blijf ik ook tijdens de vakanties nog bezig!
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.