Dit is een samenvatting van het eerste deel van practicum 1, het gaat over de opbouw van de dunne darm met preparaat E12/3 erbij en foto’s met aanduidingen.
abs i algemene en moleculaire genetica anatomie van de vertebraten anorganische chemie biochemie van de huisdieren biostatistiek & epidemiologie cel en weefselleer cel- en weefselleer dierkunde - anatomie van de vertebraten embryologie embryologie en teratologie emrbyologie ethologie van de huisdieren etnografie etnografie en beoordelingsleer der huisdieren etnografie van de huisdieren immunologie, bacteriologie en virologie orgaananatomie plantkunde veterinaire volksgezondheid veterinaire volksgezondheid 1 vvg 1
Een prettige site waar vele verschillende documenten zijn te downloaden. Prijs/kwaliteit is goed. Ik heb er veel aan gehad tijdens het leren.
Zeer handig als je tijd wil besparen. Zeker aan te raden!
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!