Hierbij een samenvatting van probleem 2 van blok 1.7 aan de Erasmus Universiteit.
2.1c biologische determinanten 2.3c afstemming binnen opvoeding en onderwijs 2.4c geschiedenis van opvoeding en onderwijs 2.5c deviantie en criminaliteit in de stad 2.8c onderwijswetenschappen 33 interculturele pedagogiek afstemming binnen opvoeding en onderwijs biologische determinanten biologische grondslagen van opvoeding en ontwikkeling blok 1.7 stadssociologie de psychologische ontwikkeling van 0 tot 23 jaar diagnostiek inleiding in de onderwijswetenschappen inleiding in de orthopedagogiek inleiding in de pedagogische wetenschappen inleiding in de pedagogischewetenschappen intelligentie, persoonlijkheid en identiteit intelligentie, persoonlijkheid, identiteit interculturele pedagogiek onderwijswetenschappen orthopedagogiek pedagogische ondersteuning: van opvoedingsonzekerheid tot opvoedingsnood stadssociologie van onderwijs en opvoeding statistiek verdieping in de orthopedagogiek
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Hele handige website als je in tijdsnood komt en niet meer kan samenvatten of extra geld wilt verdienen.
Knoowy is een prettig platform voor het kopen en verkopen van aantekeningen en samenvattingen.