In deze samenvatting heb ik de teksten met de notities uit de les verwerkt in een samenvatting.
Let wel: de laatste tekst 'Homo Deus' van Harari zit er niet bij. Deze vorm van lectuur is boeiend en makkelijk genoeg om zelf te lezen. Ik stel voor dat je deze aandachtig doorneemt en hoofdzaken fluoresceert.
1750 - 1900 beeldspraak ethiek 1 ethiek 2 filosofie geschiedenis van het design hedendaags ontwerp hedendaagse kunst kunst en ontwerp in de premoderne tijd kunst in de moderne tijd kunstgeschiedenis tot 1900 kunstgeschiedenis vanaf 1900 mediafilosofie muziek ontwerp in de moderne tijd philosophy of art.pdf reflecties over ontwerp en typografie 2 typografie / reflecties 2 typografie deel 1 luca school of arts waarneming peter de graeve
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Helemaal top! Makkelijke service en duidelijke omschrijvingen bij de documenten.
Handig hulpmiddel voor als je even niet weet hoe je met een paper kan gaan beginnen.
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!
Knoowy is handig als je er niet helemaal uitkomt hoe een opdracht eruit moet zien.
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.