samenvatting van de DC: 0-3R van J. C. Visser. blz. 15 t/m 34.
afstudeerproject de pedagoog in het werkveld jeugdpsychiatrische thema&039;s jeugdrecht en beroepsethiek kindermishandeling en huiselijk geweld leefwerelden jongeren leefwerelden van jongeren methodieken ontwikkelingspsychologie opvoeden (4-12) opvoeding jonge kind organisatiedynamiek en beleid ouders en de gezinsopvoeding pedagogiek seksualiteit werken in het gezinssysteem werken in het gezinssysteem, ouders en de gezinsopvoeding
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Zeker de kost waard om dit uit proberen. Heel leerrijke documenten die helemaal voldoen aan je verwachtingen.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.