Deze samenvatting is geschreven voor het tentamen Organisatiekunde XL in periode 1, leerjaar 2 op Windesheim (onder andere voor de studie Logistics Management). Deze samenvatting is geschreven voor het deelonderwerp Circulaire Economie, oftewel duurzaamheid. De 8 hoofdstukken van het boek zijn in de samenvatting opgenomen, inclusief handige tips van de docent. Voor het vak wordt een Engels boek op de boekenlijst aangeraden. Dit boek is de exacte Nederlandse vertaling daarvan, wat het leren makkelijker kan maken.
Hoi! Ik volg de studie Logistics Management op Windesheim. Ter voorbereiding op mijn tentamens schrijf ik samenvattingen, die ik vervolgens hier met jullie deel. Tot nu toe hebben al mijn samenvattingen mij ruime voldoendes opgeleverd. Ik hoop dat mijn samenvattingen jullie ook kunnen helpen :).
applied operations management bedrijfskunde economische bedrijfsomgeving financieel management inleiding recht leren zien lmvm7.cm lm m7 change management logistics 2 logistiek 1 logistiek 4 marketing onderzoek organisatiekunde organisatiekunde xl schriftelijke communicatie
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Knoowy biedt een prima service voor studenten, en keuze genoeg qua aanbod.
Betrouwbaar. Knoowy heeft mij vaker geholpen bij het leren van tentamens en ook om de uitwerking van portfolio's beter te begrijpen.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.