Dit is een nette en duidelijke samenvatting van §5.1 t/m §5.5 van Geschiedenis. Hij komt van de methode tijd voor geschiedenis en is voor 2 vwo. Ik garandeer je dat je veel zult hebben aan deze samenvatting!
Ik ben Gerard,
Ik zit momenteel in 6 VWO. School gaat mij goed af doordat ik een gemotiveerde leerling ben! Ik haal daarom ook vaak hoge cijfers. Ik probeer hier via Knoowy andere mensen te ondersteunen met hun schoolwerk door middel van samenvattingen.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Ik voorzie mijn samenvattingen tijdens het studeren altijd van een extra mooie opmaak, zodat ik ze later op Knoowy kan verkopen.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Het is echt een aanrader, als je de juiste samenvatting aanschaft en een hoop voordeliger!
Knoowy werkt erg fijn, en het downloaden van de samenvattingen ging snel.
Het is erg handig om Knoowy te gebruiken voor het leren voor tentamens.