Dit is een samenvatting van hoofdstuk 10 uit de methode Nectar (3e editie). Deze samenvatting bevat paragraaf 1 tot en met 5 van dit hoofdstuk.
Ik maak handgeschreven samenvattingen (met tekeningen erbij) van de vakken biologie, natuurkunde, scheikunde en wiskunde B. Ik hoop met mijn samenvattingen wat meer structuur en overzicht te brengen aan de stof van de vakken.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Maak het jezelf een beetje makkelijker. Knoowy is snel en effectief. Zeer gebruiksvriendelijk.
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Goed! Documenten waren meteen te downloaden zonder gedoe.