Tijdens het tweede semester van het 2e jaar Social Work te Leeuwarden was het de bedoeling om 2 begeleidingsplannen te schrijven over mijn, destijds, huidige cliënten. In deze begeleidingsplannen staat beschreven hoe ik mijn cliënten van de huidige situatie naar de gewenste situatie ondersteun door middel van de methode Design Thinking. Dit plan kan zeer geschikt zijn om als voorbeeld te gebruiken voor het maken van je eigen begeleidingsplan(nen). Alle onderdelen zijn in één keer succesvol behaald met een 9 als eindcijfer.
begeleidingsplan contextuele hulpverlening, systeembenadering ethiek leeruitkomst 2 profielmodule zorg bevorderen van gezond gedrag - innovatie in de ouderenpsychiatrie multiculturaliteit ontwikkelingspsychologie organisatiekunde politiek en politicologie praktijkdossier profiel zorg scriptie sociaal ondernemen sociologie visiestuk
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Super handig deze documenten om je te helpen op gang te komen.
Knoowy biedt een prima service voor studenten, en keuze genoeg qua aanbod.
Handige website waar alles goed werkt! Erg tevreden. Zodra je betaald hebt ontvang je direct de samenvatting die je hebt gekocht.
Knoowy is behulpzaam en zeker de moeite waard om gebruik van te maken.
Je kunt makkelijk en snel een samenvatting of andere documenten kopen, die jou helpen bij je studie.