Samenvatting Nectar 3e editie VWO 4 Hoofdstuk 3: Ecosystemen.
In de samenvatting zijn de volgende paragrafen samengevat:
3.1; Kwetsbare ecosystemen (CE)
3.2; Energie (CE)
3.3; Reducenten (CE)
3.4; Veranderende ecosystemen (CE)
Alle begrippen zijn groen gekleurd in de samenvatting. Heb je vragen? Stuur mij gerust een berichtje zodat ik het kan ophelderen :).
De samenvatting is in totaal vijf A4'tjes excl. het voorblad.
Hey! Ben je op zoek naar een goede en overzichtelijke samenvatting voor de vakken Biologie, Scheikunde en Natuurkunde of van Maatschappijleer en Godsdienst? Kijk dan vooral even op mijn profiel voor samenvattingen van klas 4, 5 én 6! Als je vragen hebt over een samenvatting kan je me gerust een berichtje sturen :)
Daarnaast bied ik ook studiehulp aan waarbij ik je help met het controleren van teksten, zoals presentaties en verslagen die gerelateerd zijn aan biologie of geneeskunde. Als eerstejaars masterstudent geneeskunde help ik je graag door middel van tips en feedback op weg naar een mooi cijfer!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Ik heb slechts twee samenvattingen op Knoowy staan. Omdat het goede en veelgevraagde documenten zijn, heb ik er toch al veel aan verdiend.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.