PWH is een jaarvak ik het eerste jaar sociaal werk. Ik heb van het onderdeel 'Planmatig handelen', gegeven door Hilde Van Himbeeck een aparte samenvatting gemaakt van 30 pagina's. Verschillende hoofdstukken samengevat.
afstudeerrichting maatschappelijk werk agogiek ethiek ethisch handelen historische actuele perspectieven identiteit van het sociaal werker inleiding recht inleiding sociaal werk inleiding sociale agogiek inleiding sociologie planmatig handelen politiek en sociaal beleid praktijk sociaal recht praktijkonderzoek psychologie recht recht voor sociaal werk 1 recht voor sociaal werk 2 sociale agogiek sociale economie sociologie sociologie voor sociaal werk theorie sociaal werk theorie van het sociaal werk vama
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Je kunt makkelijk en snel een samenvatting of andere documenten kopen, die jou helpen bij je studie.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Via Knoowy heb je de vrijheid om ondersteuning te krijgen voor je verslagen, toetsen en opdrachten. Je zit nergens aan vast en je bent vrij om te kiezen wie jou de hulp biedt.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.