Dit zijn notities van tijdens de les, gebruik ze aanvullend met de slides. Vak van de VUB. Prof Henry.
beeldcultuur communicatie-onderzoek iii: analyse van communicatie- en media-inhouden communicatiewetenschappelijke methode en opzoekingstechnieken communicatiewetenschappelijke onderzoeksmethoden en opzoekingstechnieken communicatiewetenschappen 1 communicatiewetenschappen ii consumentengedrag economie, maatschappij en media economie, media en maatschappij ethiek inleiding tot de algemene taalwetenschap inleiding tot de cimmunicatiewetenschappen inleiding tot de communicatiewetenschappen maatschappijgeschiedenis van de hedendaagse periode media en ethiek mediabeleid en mediastructuren mediageschiedenis mediasociologie merkenstrategie political economy of communication sociologie statistiek i voor de sociale wetenschappen strategisch merkenmanagement werkcollege bronnenkritiek en onderzoeksmethodologie wijsbegeerte
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Handige website voor examenvragen, samenvattingen, enz. . De website geeft een duidelijk overzicht van de verschillende keuzes die je hebt.
Staan goede samenvattingen op. Je kunt er ook makkelijk geld mee verdienen.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Heel fijn dat deze website je studieloopbaan een beetje verlicht!
Geweldig hulpmiddel voor samenvattingen, makkelijk te bestellen en snel te downloaden.
Duidelijk en overzichtelijk. Ik gebruik het voor samenvattingen maar ook bij het schrijven van papers.
Zeker kijken of er een samenvatting bij staat voor een vak waar je moeite mee hebt, het helpt echt met leren en de prijs is prima.