Dit is een verslag van een praktische opdracht die ik heb uitgevoerd in 6vwo, het gaat hierbij om een directe titratie van melkzuur en natronloog. Beoordeeld met een 8,1
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Prima en overzichtelijke website. Het aanbod is voor mij ruim voldoende.
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
Mooie manier om samenvattingen met anderen te delen.
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
Ruime keuze voor verschillende vakgebieden en studieniveaus. Knoowy is een overzichtelijke website met correcte prijzen.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.