Een samenvatting van de hoorcollege aantekeningen van week 1 t/m week 8.
Deze hoorcolleges zijn gebaseerd op de boeken Grondslagen van Recht I, II en III.
Ik heb dit vak afgerond met een 7,5.
Hoi,
Ik ben Laura en ik ben masterstudent Privaatrechtelijke rechtspraktijk aan de Universiteit van Amsterdam.
Hiervoor heb ik bij het Utrecht Law College gezeten, wat het honoursprogramma van de studie rechtsgeleerdheid in Utrecht is.
Voor elk tentamen maak ik uitgebreide samenvattingen van mijn aantekeningen en van het boek, dus deze deel ik graag hier.
Succes met het leren!
arbeidsrecht bestuursrecht constitutioneel recht european law europees recht goederenrecht grondslagen van het recht grondslagen van recht inleiding europees recht inleiding privaatrecht i: verbintenissenrecht inleiding privaatrecht-i: verbintenissenrecht inleiding privaatrecht-ii: goederenrecht inleiding staats- en bestuursrecht inleiding strafrecht inleiding verbintenissenrecht insolventierecht jeugdrecht materieel strafrecht perspectieven op recht public international law staats en bestuursrecht staats- en bestuursrecht strafprocesrecht vennootschappen en rechtspersonen verbintenissenrecht
Zeker gebruiken, Knoowy is een handige tool. Het helpt mij om een goed beeld te krijgen van hoe iets eruit moet komen te zien.
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Duidelijk en overzichtelijk. Ik gebruik het voor samenvattingen maar ook bij het schrijven van papers.
Een samenvatting verkopen die ik toch al heb gemaakt. Waarom niet?
Heldere website, goede zoekoptie en vrij volledig.
Het is heel handig als je te laat bent begonnen met leren 😁👌.