Hoofdstuk 6 uitgewerkt, alle belangrijke zaken komen aan bod. Ik verkoop H1 t/m H6, H9, H10 en H14 los maar ook in een bundel. Bij NTI zelfstudie komen voor deze module bovenstaande hoofdstukken aan bod. Ik heb door deze samenvattingen i.c.m. YouTube filmpjes een 8,3 gehaald.
algemene psychologie begeleiden en adviseren behandelmethoden diagnostische vaardigheden diversiteit gezondheidspsychologie groepsdynamica inleiding in de psychologie klinische psychologie methoden van onderzoek motiverende gespreksvoering onderzoek en rapportage ontwikkelingspsychologie ontwikkelingspsychopathologie organisatiepsychologie ouderenzorg persoonlijkheidsleer praktijkgericht onderzoek professionaliseren psychologie een inleiding psychologie, een inleiding psychologisch onderzoek psychologische gespreksvoering sociale psychologie systeemgericht werken
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Knoowy was makkelijk te gebruiken en je wist wat je kreeg voor je geld.