Dit is een uitgebreidde samenvatting van het boek Marketing 4.0 geschreven door Van der Mark. De samenvatting bevat alle hoofdstukken, behalve hoofdstuk 6.
Ik zit op dit moment in mijn derde jaar van de HBO opleiding Communicatie. Ik maak graag uitgebreide samenvattingen van de boeken die ik lees, omdat ze mij altijd helpen met leren. Vaak haal ik dan ook goede (hoge) cijfers voor vakken waar ik in een uitgebreide samenvatting voor gemaakt heb. Daarom wil ik ze graag delen met anderen medestudenten die hulp nodig hebben.
algemene economische basisprincipes branding branding & marketingcommunicatie burgerlijkproces- en insolventierecht communicatie consumentengedrag financiering kritisch denken logistiek marketing marketing 1.1/1.2 marketing en sales marketing media en experience marketing onderzoek marketing/ strategische marketingplanning marktonderzoek methode van marktonderzoek mmo nederlands recht onderhandelen online communicatie online marketing online mkt strategische marketing vaardiger onderhandelen
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Handig, leerzaam, goedkoop, snel, effectief, behulpzaam en zeer goede documenten.
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Zeker de kost waard om dit uit proberen. Heel leerrijke documenten die helemaal voldoen aan je verwachtingen.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.