Dit is alles wat je moet kennen voor het laatste hoofdstuk van biologie derde graad. Ik heb de boeken Biogenie 5.2, 5.2/6.2, 6.2 en het handboek voor het ingangsexamen geneeskunde gebruikt.
aarderijkskunde aardrijkskunde biologie chemie engels frans fysica geschiedenis natuurwetenschappen nederlands statistiek toelatingsexamen arts/tandarts toelatingsexamen arts/tandarts/dierenarts wiskunde wiskunde 1
Prima site, fijn dat er opdrachten voor meer- en hoogbegaafden staan.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Site met goede samenvattingen. Helpt mij erg met mijn studie! Ik zou het zeker aanraden.
Handig, leerzaam, goedkoop, snel, effectief, behulpzaam en zeer goede documenten.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.