Dit is alles wat je moet kennen voor het tweede hoofdstuk van biologie voor de derde graad ASO. Ik heb de handboeken Biogenie 5.2, Biogenie 5.2/6.2, Biogenie 6.2 en het boek voor het ingangsexamen geneeskunde gebruikt
aarderijkskunde aardrijkskunde biologie chemie engels frans fysica geschiedenis natuurwetenschappen nederlands statistiek toelatingsexamen arts/tandarts toelatingsexamen arts/tandarts/dierenarts wiskunde wiskunde 1
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.