Samenvatting Ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking voor de opleiding docent gezondheidszorg en welzijn (lerarenopleiding GW). Zelf heb ik met deze samenvatting een 8 gehaald. De samenvatting is gemaakt met het boek Basisboek ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking. De toets vindt plaats in jaar 2.
anatomie beroepscommunicatie dieetleer gezondheidsbevordering en leefstijl landelijke kennisbasistoets lerarenopleiding gezondheidszorg en welzijn levensfase bijzondere doelgroepen levensmiddelenleer onderwijskunde organisatie in de gezondheidszorg psychopathologie sociologie voedingsleer (mens en voeding)
Makkelijk te gebruiken, veel keuze in documenten, goede studiehulp. Ik gebruik het dagelijks.
Binnen een week wist ik mijn samenvatting 'media, tijd en ruimte' op Knoowy 100x te verkopen.
Prima site, fijn dat er opdrachten voor meer- en hoogbegaafden staan.
Heel fijn voor de last minute studenten, goed uitgebreid aanbod!
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Fijne overzichtelijke website met documenten en tutoren! Scheelt mij veel werk :)
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.