Samenvatting Inleiding in de pedagogiek Annermarie Becker hoofdstuk 1, 2, 3, 4, 6, 7 en 9. Gemaakt voor de tentamens van Leerjaar 1 HAN pedagogiek.
alle vakken basiskennis pedagogiek filosofie fresh kennislijn kwaliteit en beleid leerhuis module: basis van sociaal werk - evl de clint in beeld ob3 ob4 ob4 onderzoek en innoveren ontwikkelingspsychologie ontwikkelingspsychopathologie opvoeders begeleiden en ondersteunen opvoedersbegeleiden en ondersteunen (vaardigheidslijn) pedagogiek pedagogiek 1.1 psychopathologie semestertoets 2 sociologie vaardigheidslijn zelf professioneel opvoeden zelf professioneel opvoeden 1
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Veel mooie documenten voor mooie prijs verhouding, kan je een stuk verder helpen.
Makkelijke site, groot aanbod, ideale tool voor vinden van kwalitatieve samenvattingen.
Prima samenvatting ter ondersteuning van studie of verdieping. Maak gebruik van de diensten van Knoowy.
Prima en overzichtelijke website. Het aanbod is voor mij ruim voldoende.
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.