Kindermishandeling en hechting samenvatting
Psychopathologie
Docent: Tini Hilgert
Logopedie en Audiologie
Thomas More
Antwerpen
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
De website Knoowy zal ik zeker aanbevelen aan medestudenten . De documenten helpen je om een start te maken met je verslag als je even niet weet hoe je moet beginnen .
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Ik voorzie mijn samenvattingen tijdens het studeren altijd van een extra mooie opmaak, zodat ik ze later op Knoowy kan verkopen.