Voor mijn mondeling heb ik de boeken De Engelenmaker van Stefan Brijs, De avond is ongemak van Marieke Lucas Rijneveld en Dit zijn de namen van Tommy Wieringa gelezen. Het thema in elk boek is geloof. Het document bevat een korte bespreking van de drie boeken, een beschrijving over hoe het thema geloof terug te vinden is in de boeken en mijn mening. Het mondeling is beoordeeld met een 8,5.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!
Handig hulpmiddel voor als je even niet weet hoe je met een paper kan gaan beginnen.
Ik ben tevreden met Knoowy, door jullie kan ik wat bijverdienen en tegelijkertijd mijn geheugen opfrissen. Zo blijf ik ook tijdens de vakanties nog bezig!
Handige website voor examenvragen, samenvattingen, enz. . De website geeft een duidelijk overzicht van de verschillende keuzes die je hebt.
Helemaal top! Makkelijke service en duidelijke omschrijvingen bij de documenten.
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Zeker gebruiken, Knoowy is een handige tool. Het helpt mij om een goed beeld te krijgen van hoe iets eruit moet komen te zien.