Samenvatting van het boek \'Laat maar zien\' van Jos van Onna. Hoofdstukken 6, 7, 8, 9, 10, 11 en 12. Zelf gebruikt om toetsen van de PABO te halen.
aardrijkskunde communicatie drama engels geschiedenis geschiedenis - orintatie op jezelf en de wereld levensbeschouwing menswetenschappen muziek nederlands nederlands basiskennis nederlands kennisbasis nederlands vakdidactiek onderzoek ontwikkelend onderwijs orintatie op jezelf en de wereld (ojw) pedagogiek, psychologie, onderwijskunde rekenen rekenen en wiskunde rekenen kennisbasis rekenen vakdidactiek rekenen wiskunde rekenen-wiskunde in de praktijk, kerninzichten fasekennistoets kwartaal 1-2 taal voorbeeld scriptie fontys vergroten zelfstandigheid leerlingen groep 6/7 op de basisschool. kind en educatie. geslaagd 2020
De website Knoowy zal ik zeker aanbevelen aan medestudenten . De documenten helpen je om een start te maken met je verslag als je even niet weet hoe je moet beginnen .
Prima site, fijn dat er opdrachten voor meer- en hoogbegaafden staan.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Knoowy is handig als je er niet helemaal uitkomt hoe een opdracht eruit moet zien.
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
De website is compact en goed gerubriceerd, dus overzichtelijk.
Knoowy was makkelijk te gebruiken en je wist wat je kreeg voor je geld.