Dit is een samenvatting van alle relevante stof voor het BV-I tentamen in januari 2019. Ik heb mijn best gedaan het zo beknopt mogelijk te maken, dus ik adviseer je om zeker je eigen aantekeningen (of die van mij) er bij te houden! Succes!
Ik kan je op twee manieren helpen:
- Ik kijk je teksten na en verbeter je fouten direct. Je ziet niet waar je fouten in maakt, maar hebt je verslag wel sneller terug. De eerste 4 pagina's gaan voor 6 euro. Bij meer pagina's vraag ik per pagina nog 0,75. 6+(0,75*p)
- Ik kijk je teksten na op taal, maar ik corrigeer ze niet direct voor je: ik zet er een opmerking bij hoe het beter kan, zodat je met de feedback andere verslagen kunt schrijven. De eerste 4 pagina's gaan voor 7 euro. Bij meer pagina's vraag ik per pagina nog 0,85. 7+(0,85*p)
- Ik kijk binnen 1 dag je tekst na. Dit doe ik alleen als je verslag 4 pagina's of minder is. Vaste prijs hiervoor is 5 euro.
bedrijfskunde (excel) bedrijfsvoering farmacologie-i (fc-i) gezondheidsvoorlichting 1-2 resultatenoverzicht po gv 1.1 mine
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Knoowy is een handige website met een ruim aanbod. Alles is duidelijk en goed te vinden.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Het is echt een aanrader, als je de juiste samenvatting aanschaft en een hoop voordeliger!
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.