Samenvatting van alle colleges van het vak spraakstoornissen in blok 8 van jaar 2 van de opleiding logopedie. Deze samenvatting is een goede voorbereiding op het tentamen.
articulatie/taal audiologie ebl neurologie neurologische spraak-, taal- en slikstoornissen onderzoeksvaardigheden onva onva slikken spraak spraakstoornissen spraaktaalstoornissen taal taal en articulatie taal/articulatie tos taal ontwikkeling stoornis vloeiendheidsstoornissen
Zeker kijken of er een samenvatting bij staat voor een vak waar je moeite mee hebt, het helpt echt met leren en de prijs is prima.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Mooie manier om samenvattingen met anderen te delen.
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.