Dit is een samenvatting van Hoofdstuk 1(De tijd van jagers en verzamelaars). Deze samenvatting kan je gebruiken in de tweede fase(Bovenbouw) o p het niveau vwo. Vanaf de 4e klas tot en met het eindexamen en centraalexamen. De begrippen staan uitgelegd in het geschiedenis handboek
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
Heel goed. Je kan heel veel samenvattingen vinden die helpen bij het leren.
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.
Knoowy is een website waar goede samenvattingen te vinden zijn die kunnen aansluiten bij toetsen van je hogeschool of universiteit.