Dit is een samenvatting van het vak wiskunde II voor TEW gegeven voor Prof M.A Guerry. Dit bevat alle theorie die te kennen is. Deze samenvatting bevat ook de uitwerking van alle economische toepassingen uit het boek en stappenplannen voor het oplossen van de oefeningen. Op de eerste pagina's staat alles dat gezien is in wiskunde I en nodig is voor wiskunde II.
economische vaktaal engels statistiek i voor de bedrijfseconomische wetenschappen algemeen boekhouden arbeidssociologie bedrijfseconomie van non-profit organisaties bedrijfsfinanciering bedrijfsinformatica business information systems business law 1 consolidatie van de jaarrekeningen fiscaliteit francais des affaires inleiding tot de macro-economie inleiding tot de micro-economie international corporate finance macro economie macro-economie management accounting management-accounting marketing onderzoeksmethoden in economie en management sociologie statistiek ii strategic management wiskunde ii voor tew
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Knoowy ziet er goed uit en is handig in de voorbereiding voor je studie.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
De website Knoowy zal ik zeker aanbevelen aan medestudenten . De documenten helpen je om een start te maken met je verslag als je even niet weet hoe je moet beginnen .
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Goede, veilige en mooie website. Erg overzichtelijk veel aanbod en precies wat ik zocht.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.