Dit is een samenvatting van de Cultuur van de Kerk - 11e t/m 14e eeuw.
Hierin wordt behandeld:
- Tijdsbeeld, bijvoorbeeld (bij)geloof, de sociaaleconomische situatie en de kloosters
- Architectuur, bijvoorbeeld romaanse en gotische bouwkunst
- Beeldende kunst, bijvoorbeeld romaanse en gotische schilderkunst/beeldhouwkunst, het gebruik van fresco, tempera en olieverf en de schilder Jeroen Bosch
- Dans en theater, bijvoorbeeld, theatrale middelen, liturgisch drama, wereldijk toneel, volksdans
Muziek, bijvoorbeeld gregoriaanse muziek, ars antiqua en ars nova met de bijbehorende kenmerken
-
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Een prettige site waar vele verschillende documenten zijn te downloaden. Prijs/kwaliteit is goed. Ik heb er veel aan gehad tijdens het leren.
Heel fijn dat deze website je studieloopbaan een beetje verlicht!
Knoowy is lekker makkelijk en goed als leidraad te gebruiken om verslagen te schrijven.