Deze samenvatting is geschikt voor mensen die 1u filosofie hebben. Deze is voortgebouwd uit een zelfgeschreven cursus van de leerkracht dus er komen mogelijks sommige onderdelen niet overeen, maar vormt wel een sterke basis!
De samenvatting houdt in:
- Wie was Hobbes en wat was zijn standpunt?
- Wie is de leviathan?
- Wat is de natuurtoestand?
- Wat is het gevangenisdilemma?
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Knoowy biedt een prima service voor studenten, en keuze genoeg qua aanbod.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Zeker gebruiken, Knoowy is een handige tool. Het helpt mij om een goed beeld te krijgen van hoe iets eruit moet komen te zien.
Heel fijn om te kunnen kiezen uit meerdere samenvattingen. Goede kwaliteit van de samenvatting, en behulpzaam.
De website is erg duidelijk en er zijn veel verschillende samenvattingen te koop voor een goede prijs.
Ik heb slechts twee samenvattingen op Knoowy staan. Omdat het goede en veelgevraagde documenten zijn, heb ik er toch al veel aan verdiend.