Een uitgebreide maatschappijleer samenvatting uit het boek Thema’s maatschappijleer van Essener, het is de 6e druk en 4e oplage van het boek. Het is voor 4 vwo, H2 Rechtsstaat. In deze samenvatting staan niet alle paragrafen uit hoofdstuk 2! De paragrafen die zijn samengevat zijn paragraaf 2.1 t/m paragraaf 2.4.
Ik ben Gwen, ik zit in 4 vwo en verkoop hier mijn samenvattingen en oefenopdrachten. Ik maak uitgebreide samenvattingen over van alles en nog wat. Kijk zeker op mijn profiel voor meer samenvattingen!
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Hele handige website als je in tijdsnood komt en niet meer kan samenvatten of extra geld wilt verdienen.
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Snelle levering en duidelijke samenvattingen met grote aanbod per schoolvak.